Aktualności

„Inkluzja” – edukacja włączająca w szkole – szanse i zagrożenia

4 stycznia 2023
Zapraszamy do uczestnictwa w zdalnej konferencji pt. „INKLUZJA” – EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA W SZKOLE – SZANSE I ZAGROŻENIA organizowanej przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (MCDN). W szczególności zapraszamy dyrektorów, nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli specjalistów.

Wydarzenie zostało podzielone na 2 części.
Podczas pierwszej - zostanie omówione tło psychologiczne i instytucjonalne inkluzji.
Prelegentami będą  dr Krzysztof Gerc – adiunkt w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor licznych publikacji naukowych z obszaru wspierania rozwoju dzieci i młodzieży w szerokim kontekście psychologii rehabilitacji oraz psychologii wychowawczej oraz Aneta Garncarz – dyrektor SOSW pn. „Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych” w Krakowie, lider pilotażowego Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Krakowie (SCWEW Kraków).
Część druga zostanie poświęcona dobrym praktykom.
Prelegentami będą nauczyciele praktycy: Kamila Maj  ze  Szkoły Podstawowej nr 58 w Krakowie, Beata Drewniak i Katarzyna Cieciura ze Szkoły Podstawowej im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie, Agnieszka Korpała i Anna Ligas-Kowaluk z XXXI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

Szczegółowy program konferencji  znajdą Państwo tutaj.

Link do zapisu tutaj

Informacje pod numerem telefonu: 12 422 14 49, 513 042 381

Serdecznie zapraszamy!

Wróc do wszystkich aktualności