Aktualności

DZIEŃ OTWARTY

16 maja 2022
Już w najbliższą środę, 18 maja o godzinie 11.00. Zapraszamy  na DZIEŃ OTWARTY Specjalistycznego Centrum Wpierającego Edukację Włączająca w Krakowie, które odbędzie się w siedzibie SOSW pn.Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie przy ul. Spadochroniarzy 1.
Podczas spotkania przedstwiciele Zespołu SCWEW KRAKÓW  zreferują czym jest SCWEW, jak działa i w jakim zakresie. Natomiast koordynatorzy  - przedstawią profile swoich szkół i przedszkola biorących udział w projekcie.
Dodatkowo, osoby zainteresowane będą miały okazję wziąć udział w konsultacjach indywidualnych ze specjalistami zespołu SCWEW Kraków, psychologiem, pedagogiem specjalnym,  logopedą oraz koordynatorami ze szkół i przedszkola, które biorą udział w projekcie pilotażowym. Będzie okazja zdobyć bezpośrednie informacje, zarówno nt. obowiązków poszczególnych osób w strukturach SCWEW, jak i wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów związanych z dostosowaniami dla uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi.
Poniżej znajdą Państwo szczegółowy harmonogram spotkania.
ZAPRASZAMY

Wróc do wszystkich aktualności