Aktualności

Zakończyły się testy naszej GRY TERENOWEJ

8 maja 2022

Jeszcze tylko aplikacja ActionTrack przypomniał p. Maciek (w tej roli nasz ekspert od edukacji włączającej) a potem 1,2,3 iiii START wykrzyknął! Zaczęła się zabawa, rywalizacja i nauka w jednym. Dorośli kontra Karol. Kto wygra?

Pan Maciek zaprosił testerów, pojawiła się również część zespołu SCWEW by przetestować „Śladami niezwykłych ludzi’, grę terenową, która jest przygotowywana w ramach kamapnii społecznej SCWEW Kraków.

Ostatni test miał pokazać czy pytania, trasa ale również aspekty techniczne są atrakcyjne i adekwatne dla dorosłych i dzieci.

Trzeba to było widzieć – rywalizacja pochłonęła wszystkich, nawet obserwatorzy zapomnieli o swojej roli i ruszyli w pościg za uczestnikami.
Całą nie krótką trasę przecież, emocje nie opuszczały uczestników. Pojawiały się wykrzyknienia –„ Ach, ale to ciekawe, nie wiedziałem” i duma – „Nadążam, nie jestem za innymi”. Efekt – świetna zabawa z elementami rywalizacji ale przede wszystkim masa wiedzy i pokazania niezwykłych, a jednak zwykłych ludzi, którzy stawiają sobie wysoko poprzeczkę. Bohaterowie pokazują – mogę, bo chcę, imponuję, bo wykorzystuję swój potencjał.

Już niedługo cały Kraków będzie mógł uczestniczyć w tej pouczającej zabawie. To świetny pomysł na wspólne z rodziną, przyjaciółmi ciepłe popołudnie czy weekend w fantastycznym otoczeniu Muzeum Lotnictwa.

Wróc do wszystkich aktualności